Düşmən təxribatı: yaralılarımızın siyahısı açıqlandı

01.10.2020 10:13     Sosreaksiya     75

Azərbaycan Respublikası Baş Prokurorluğu erməni silahlı qüvvələrinin təcavüzü nəticəsidə 01.10.2020 saat 08:00-dək xəsarət almış dinc əhalinin sayı açıqlayıb.

Reaksiya.az həmin siyahını təqdim edir:

1

Tər-Tər rayon sakini 1987-ci il təvəllüdlü Həsənov Röyal İlya oğlu (polis) 27.09.2020

2

Daşkəsən rayon sakini 1982-ci il təvəllüdlü Zalov Cəlal Əli oğlu (FHN) 27.09.2020

3

Füzuli rayon sakini 1960-cı il təvəllüdlü Məmmədov Füzuli Heydər oğlu 27.09.2020

4

Füzuli rayon sakini 1995-ci il təvəllüdlü Quliyev Vüsal Vüqar oğlu 27.09.2020

5

Tər-tər rayon Səhləbad kənd sakini 1998-ci il təvəllüdlü Kərimbəyli Bəybala Müseyib oğlu 27.09.2020

6

Ağdam rayon Dördyol-1 qəsəbə sakini 1966-cı il təvəllüdlü Məmmədov Rəhbər Əkbər oğlu 27.09.2020

7

Ağdam rayon Mirəşirli kənd sakini 1997-ci il təvəllüdlü Allahyarov Eşqin Elmir oğlu 27.09.2020

8

Ağdam rayon Qaradağlı kənd sakini 1961-ci il təvəllüdlü Zeynalov Bəykişi Misir oğlu 27.09.2020

9

Ağdam rayon Dördyol-1 qəsəbə sakini 1980-ci il təvəllüdlü Adığözəlov Tağı Ələsgər oğlu 27.09.2020

10.

Ağdam rayon Dördyol-1 qəsəbə sakini 1977-ci il təvəllüdlü Məmmədova Mahruz Ələsgər qızı 27.09.2020

11

Goranboy rayon sakini 1988-ci il təvəllüdlü Sərdarov Emin Nəriman oğlu 27.09.2020

12

Tər-tər rayon Yuxarı Sarıcalı kənd sakini 1979-cu il təvəllüdlü Abışov İmran Mehdi oğlu 27.09.2020

13

Ağdam rayon Yuxarı Yüzbaşlı kənd sakini 1999-cu il təvəllüdlü Əsədov Baxış Sahil oğlu 27.09.2020

14

Tər-tər rayon sakini 1968-ci il təvəllüdlü Əsədov Qənbər Əsgər oğlu 27.09.2020

15.

Tər-tər rayon Sarıcalı kənd sakini 1991-ci il təvəllüdlü İbrahimov Tural Firdovsi oğlu 27.09.2020

16

Ağdam rayon Əhmədağalı kənd sakini 1992-ci il təvəllüdlü Dadaşov Araz Qafar oğlu 27.09.2020

17

Ağcabədi rayon Köyük kənd sakini 1988-ci il təvəllüdlü Bayramova Səliqə Əvəz qızı 27.09.2020

18

Ağdam rayon Zəngişanlı kənd sakini 1996-cı il təvəllüdlü Bayramov Nicat Rüfət oğlu 27.09.2020

19

Bərdə rayon sakini 1991-ci il təvəllüdlü Abbasov İmran Mehdi oğlu (hadisə tərtər) 28.09.2020

20

Ağcabədi rayon Köyük kənd sakini Quliyeva Zəhra İsa qızı 27.09.2020

21.

Ağcabədi rayon Köyük kənd sakini Quluzadə Mehman Əlvan oğlu 27.09.2020

22

Ağcabədi rayon Köyük kənd sakini Bayramov Şəmistan Nazim oğlu 27.09.2020

23

Ağdam rayonu Cəfərli Lənkəran Azər oğlu (polis) 27.09.2020

24

Ağdam rayonu Məmmədov Sədrəddin 27.09.2020

25

Musayev Niyaməddin Cəsarət oğlu 27.09.2020

26

Cəbrayıl rayonu Cocuq Mərcanlı kənd sakini 2006-cı il təvəllüdlü Həziyev Hilal İlqar oğlu 28.09.2020

27

Bərdə rayonu Kələntərli kənd sakini 1984-cü il təvəllüdlü Məmmədov Seymur Füzuli oğlu 28.09.2020

28

Bərdə rayonu Kələntərli kənd sakini 1989-cu il təvəllüdlü Mahmudov Faiq Malik oğlu 28.09.2020

29

Tərtər rayonu Sarıcalı kənd sakini İsayev Şəhriyar Tahir oğlu (polis) 28.09.2020

30

Tərtər rayonu Borsunlu kənd sakini Əsgərov Həsən Abil oğlu 29.09.2020

31

Ağcabədi rayonu Hindarx qəsəbə sakini 1956-cı il təvəllüdlü Namazova Xatirə Qardaşxan qızı 29.09.2020

32

Ağcabədi rayonu Hindarx qəsəbə sakini 1978-ci il təvəllüdlü Məmmədov Dəyanət Şahmar oğlu 29.09.2020

33

Xocalı rayonu 1973-cü il təvəllüdlü Əhmədov İlyas İmran oğlu 29.09.2020

34

Tərtər rayonu, Borsunlu kənd sakini 1993-cü il təvəllüdlü Pirizadə Turan Qabil oğlu 29.09.2020

35

Tərtər rayonu, Borsunlu kənd sakini 1968-ci il təvəllüdlü Əsgərov Həsən Habil oğlu 29.09.2020

36

Tərtər rayonu, Qaynaq kənd sakini 1961-ci il təvəllüdlü Quliyev Azad Musa oğlu 29.09.2020

37

Tərtər rayonu, Qazyan kənd sakini 1936-cı il təvəllüdlü Mustafayev Asif Cəmil oğlu 29.09.2020

38

Tərtər rayonu, Qazyan kənd sakini 1969-cu il təvəllüdlü Məmmədov Şükrət Azay oğlu 29.09.2020

39

Tərtər rayonu, Əskipara kənd sakini 1987-ci il təvəllüdlü Baxşalıyev Səbuhi Xanlar oğlu 29.09.2020

40

Tərtər rayonu, Seydimli kənd sakini 1965-ci il təvəllüdlü Əliyev Mübariz Sədr oğlu 30.09.2020

41

Ağcabədi rayonu, Hindarx kənd sakini 1964-cü il təvəllüdlü Kazımov Rahim Allahverdi oğlu 30.09.2020

42

Tərtər rayonu, 1994–cü il təvəllüdlü İbrahimov Fuad Məzahir oğlu 30.09.2020

43

Tərtər rayonu, 1962-ci il təvəllüdlü İbrahimov Mahmud Qaçay oğlu 30.09.2020

44

Tərtər rayonu, 1994-cü il təvəllüdlü İsmayıllı İsmayıl Təvəkkül oğlu 30.09.2020

45

Tərtər rayonu, 1998-ci il təvəllüdlü Şərifov İlqar Bəxtiyar oğlu 30.09.2020

46

Ağdam rayonu, 1964-cü il təvəllüdlü Qasımov Rahib Allahverdi oğlu 30.09.2020

47

Ağdam rayonu, Səfərli qəsəbə sakini 1967-ci il təvəllüdlü Qasımov Fikrət Şura oğlu 30.09.2020

48

Ağdam rayonu, Çullu kənd sakini 1983-cü il təvəllüdlü Abışova Gülzarə Eldəniz qızı 30.09.2020

49

Goranboy rayonu, Naftalan şəhəri Qaşaltı-Qaraqoyunlu kənd sakini 1965-ci il təvəllüdlü Əliyev Şahvələd Musa oğlu 30.09.2020

50

Füzuli rayonu, Horadiz şəhər sakini 1991-ci il təvəllüdlü Dərgahov Rəşad Əvəz oğlu 30.09.2020

51

Füzuli rayonu, Balabəhmənli kənd sakini 2000-ci il təvəllüdlü Quliyev Elmir Elşad oğlu 30.09.2020

52

Füzuli rayonu, Əhmədalılar kənd sakini 1981-ci il təvəllüdlü Abbaszadə Xəyyam Mütəllim oğlu 30.09.2020

53

Ağcabədi rayonu, Boyaq kənd sakini, 1982-ci il təvəllüdlü İsmayılov Dəyanət Sehliman oğlu 30.09.2020

54

1971-ci il təvəllüdlü Tərtər rayonu, Əliyev Müzəffər Əli oğlu (Tərtər rayonu 30.09.2020)

55

Tərtər rayonu, Qarağacı kənd sakini 1978-ci il təvəllüdlü Mehdiyev İsmayıl Rüstəm oğlu (Tərtər rayonu 01.10.2020)

Reaksiya.az

Advertisement Banner

Şərhlər