Avroliqada pley-offçular bəlli olur - YENİLƏNİR

Bu gün Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.

Reaksiya.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, keçiriləcək 36 qarşılaşma ilə pley-off mərhələsinə yüksələn komandalar bəlli olacaq.

Türkiyənin "Beşiktaş" klubu Avstriyada  LASK-ın qonağı olacaq. İstanbul klubu ilk matçda rəqibini 1:0 hesabı ilə üstələyib. 

Türkiyənin digər təmsilçisi "Başakşəhər" isə İngiltərədə "Börnli"nin qonağı olacaq. Bu komandalar arasındakı ilk görüşdə qolsuz heç-heçə qeydə alınıb

16 avqust
Avropa Liqası
3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
18:00. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Siqma" (Çexiya)
İlk oyun - 0:2
19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - "Şturm" (Avsriya)
İlk oyun - 2:0
20:00.HİK (Finlandiya) - "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya)
İlk oyun - 0:3
20:30. "Universitatya" (Rumıniya) - "Leyptsiq" (Almaniya)
İlk oyun - 1:3
20:30. "Kopenhagen" (Danimarka) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)
İlk oyun - 2:1
21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)
İlk oyun - 2:2
21:00.ÇFR (Rumıniya) - "Alaşkert" (Ermənistan)
İlk oyun - 2:0
21:00. "Mityullan" (Danimarka) - TNS (Uels)
İlk oyun - 2:0
21:00. "Proqres" (Lüksemburq) - UFA (Rusiya)
İlk oyun - 1:2
21:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Torpedo" (Kutaisi, Gürcüstan)
İlk oyun - 2:5
21:00. Mölde (Norveç) - "Haybernian" (Şotlandiya)
İlk oyun - 0:0
21:00. "Suduva" (Litva) - "Spartak" (Yurmala, Latviya)
İlk oyun - 1:0
21:00. "Jalgiris" (Litva) - "Sevilya" (İspaniya)
İlk oyun - 0:1
21:00. "Zenit" (Rusiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)
İlk oyun - 0:4
21:30. "Lütsern" (İsveçrə) - "Olimpiakos" (Yunanıstan)
İlk oyun - 0:4
21:30. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Pünik" (Ermənistan)
İlk oyun - 0:0
21:45. "Dinamo" (Brest, Belarus) - "Apollon" (Kipr)
İlk oyun - 0:4
21:45. LASK (Avstriya) - "Beşiktaş"
İlk oyun 0:1
22:00. "Atalanta" (İtaliya) - "Hapoel" (Hayfa, İsrail)
 İlk oyun - 4:1
22:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Vitess" (Hollandiya)
İlk oyun - 1:0
22:00. "Bröndbü" (Danimarka) - "Spartak" (Subotitsa, Serbiya)
İlk oyun - 2:0
22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Legiya" (Polşa)
İlk oyun - 2:1
22:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)
İlk oyun - 0:1
22:15. "Lex" (Polşa) - "Genk" (Belçika)
İlk oyun - 0:2
22:15. "Maribor" (Sloveniya) - "Reyncers" ("Şotlandiya")
İlk oyun - 1:3
22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Hayduk" (Xorvatiya)
İlk oyun - 0:0
22:30. "Feyenoord" (Hollandiya) - "Trençin" (Slovakiya)
İlk oyun - 0:4
22:30. "Gent" (Belçika) - "Yagelloniya" (Polşa)
İlk oyun - 1:0
22:30. "Partizan" (Serbiya) - "Norşellan" (Danimarka)
İlk oyun - 2:1
22:30. "Rapid" (Avstriya) - "Slovan" (Liberets, Slovakiya)
İlk oyun - 2:1
22:45. "Bordo" (Fransa) - "Mariupol" (Ukrayna)
İlk oyun - 3:1
22:45. "Börnli" (İngiltərə) - "Başakşehir" (Türkiyə)
İlk oyun - 0:0
22:45. "Riyeka" (Xorvatiya) - "Sarpsborq" (Norveç)
İlk oyun - 1:1
22:45. "Rusenborq" (Norveç) - "Kork Siti" (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0
23:00. "Valür" (İslandiya) - "Şerif" (Moldova)
İlk oyun - 0:1
23:30. "Braqa" (Portuqaliya) - "Zarya" (Ukrayna)
İlk oyun - 1:1

Reaksiya.az

Advertisement Banner

Şərhlər